nasze produkty polecają firmy:

Zapraszamy do sklepu chemiadomowa.com

O Fresh & O Marine - Czyszczenie i odkażanie Zobacz większe

7 d'Armor O Fresh & O Marine - Czyszczenie i odkażanie

Nowy produkt

Czyszczenie i odkażanie dzięki mikroorganizmom

Więcej szczegółów

72,11 zł netto
88,70 zł brutto 23% VAT

Więcej informacji

Zastosowanie

Preparat służy do utrzymania w czystości urządzeń sanitarnych (wc, pisuary, prysznice, krany, fajans, ściany, podłogi… ), bez względu na rodzaj powierzchni (płytki, emalia, ceramika, chrom, inox, szkło…). Nabłyszcza emalie i krany. Zabezpiecza przed zatkaniem spowodowanym gromadzeniem się osadu moczowego.

Specjalnie dobrane mikroorganizmy eliminują nieprzyjemny zapach u źródła. Pochłaniają materię organiczną, odpowiedzialną za powstawanie nieprzyjemnych zapachów.

Utrzymanie kanalizacji i szamb. Połączenie działania biosurfaktantów i mikroorganizmów pozwala na czyszczenie instalacji sanitarnych, pochłaniające kamień moczowy i odnawiające przepływy kanalizacji. Wzbogaca florę aktywną szamb.

Charakterystyka

Silne biosurfaktanty odklejają zabrudzenia, nadając toaletom połysk, w szczególności emaliom i kranom. Lekko kwasowe pH produktów O FRESH i O MARINE uniemożliwia osadzanie się kamienia i usuwa jego naloty. Posiadają trwały zapach kojarzący się z higieną.


Skład :

Mikroorganizmy zgodne z klasa 1 wg normy NFX 42040 (nie stwarzające zagrożenia dla człowieka i środowiska naturalnego). Biosurfaktanty, anionowe substancje powierzchniowo czynne, niejonowe substancje powierzchniowo czynne < 5 %. Czynnik zapachowy. Zawiera składniki powierzchniowe pochodzenia biotechnologicznego i roślinnego

2 zapachy: fresh i marine

Zapach fresh: przyjemny zapach czystości i świeżości

Zapach marine: świeży, morski.

Sposób użycia

Powierzchnie czyści się z użyciem środka za pomocą szczotki lub ścierki. Płukanie  wg uznania. Roztwór: czysty lub rozcieńczony do 25%

KANALIZACJE / TOALETY
Zastosować i pozostawić, aż zacznie działać. Pisuary: 1 do 2 strumieni na pisuar w przypadku rzadkiego korzystania.

Rodzaj opakowania: Butelka 1l
opakowanie 5 litrów dostępne na zamówienie

Karta techniczna