nasze produkty polecają firmy:

Zapraszamy do sklepu chemiadomowa.com

Obniżka! SENTINEL X700 Zobacz większe

477,00 zł brutto netto przed rabatem

349,02 zł netto
429,30 zł brutto 23% VAT

-10%

Więcej informacji

To środek chemiczny, który służy do eliminowania problemów powstałych na skutek bakterii i grzybów w systemach ogrzewania podłogowego.

sposób użycia:

-  W przypadku nowych systemów należy dodać 1 litr środka Sentinel X700 przy ostatnim napełnianiu systemu, aby zapobiec rozwijaniu się bakterii i grzybów.  W przypadku większych systemów należy stosować dawkę 1 litr na 300 litrów objętości systemu. Uruchomić cyrkulację systemu na 30 minut w celu zapewnienia pełnej dystrybucji w całym systemie.

- Stare, zanieczyszczone instalacje. Środek Sentinel X700 należy dozować w proporcji 1 litr na 300 litrów objętości systemu i przepuszczać przez system grzewczy w temperaturze otoczenia przez około 4 godziny. Następnie system powinien być przepłukany i ponownie napełniony. Przy ponownym napełnianiu należy znów dodać środek Sentinel X700 (1 litr środka na 300 litrów wody w systemie), aby zabezpieczyć instalację przed ponownym rozwojem grzybów i bakterii.

UWAGA! Środka Sentinel X700 nie wolno mieszać z innymi rodzajami środków czyszczących, poza zalecanymi przez firmę Sentinel. Jest on w pełni zgodny z inhibitorem końcowym X100. Środek Sentinel X700 należy stosować wyłącznie w podstawowym obwodzie systemów ogrzewania podłogowego.

Płyn Sentinel X700 nie jest agresywny chemicznie wobec materiałów stosowanych zazwyczaj w systemach ogrzewania podłogowego.

Opakowanie: plastikowy, bezzwrotny pojemnik 1 litr.