nasze produkty polecają firmy:

Zapraszamy do sklepu chemiadomowa.com

Obniżka! SOTIN 212 TW odkamieniacz - koncentrat Zobacz większe

SOTIN 212 TW odkamieniacz - koncentrat

Nowy produkt

Do usuwania osadu z kamienia z instalacji, w podgrzewaczach, zasobnikach i innych systemach dostarczających wodę użytkową

Więcej szczegółów

Zobacz swoje rabaty po zalogowaniu Jeżeli nie masz jeszcze konta, załóż je osobiście (albo skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie - założymy konto za Ciebie). Rabaty ustalimy tego samego dnia. Prosimy o podanie możliwie pełnych danych, łącznie z nr NIP prowadzonej działalności. (Pole NIP nie jest wymagane).

57,00 złbrutto brutto przed rabatem

34,29 zł netto
42,18 zł brutto 23% VAT

-26%

Więcej informacji

Rozpuszcza osady wapienne, rdze i kamień kotłowy.  Ma neutralny zapach. W czasie stosowania nie powstają szkodliwe opary. Preparat 212TW cechuje wysoka skuteczność. 

sposób użycia:

Rozcieńczyć koncentrat wodą w stosunku od 1:1 do 1:3 (stosownie do skali zanieczyszczenia).
Wprowadzić roztwór do oczyszczanego fragmentu instalacji i poddać cyrkulacji. Sotin 212 TW wytraca stopniowo swa siłę w procesie rozpuszczania złogów. W momencie rozpoczęcia zabiegu jego kwasowość wynosi pH < 1 (wartość neutralna to pH=7 ). Przy pH=4,5 płyn uważa się za zużyty. Wartość pH można
mierzyć np. paskami pomiaru kwasowości Sotin lub pH-metrem. Przy silnym zakamienieniu należy zabieg powtórzyć. Po czyszczeniu należy instalacje solidnie wypłukać. Do oczyszczania zaworów, części pomp itp. stosować 50% roztwór. Podwyższona temperatura (nie wyższa niż 60°C) poprawia jego skuteczność.

op. 1 l. 

Pliki do pobrania